KONST / Litografier / Färglitografier 8484097
nr 848 4097
Ã…ke Pettersson (NÃ…W)
(f. 1925), Sverige
Färglitografier, 7 st, Åke Pettersson (NÅW) (f. 1925), signerad
måndag 23 september 2013
kl 20:29:55
Ã…ke Pettersson (NÃ…W)
Läs mer om Ã…ke Pettersson (NÃ…W)